Студентське самоврядування в ДонДУУ – це студентська спільнота, яка  через ефективну співпрацю із керівництвом та участь в управлінні Університетом, сприяє підвищенню якості освіти, соціалізації студентів, вихованню сучасних молодих управлінців і організаторів.

Вищим  колегіальним органом студентського самоврядування в ДонДУУ є Студентська конференція, яка обирає Студентську раду - виконавчий орган, до складу якого входять, окрім обраних членів, голови студенських рад факультетів. Студентська рада діє на основі дотримання принципів добровільності, демократичності, законності, гласності.

Студентське самоврядування в ДонДУУ завжди було відоме своєю активною громадянською позицією, згуртованістю, лідерськими навичками, прогресивними поглядами та невпинною роботою над тим, щоб студентство ДонДУУ мало найкращі можливості для свого розвитку.

Відповідно до Закону України "Про вищу освіту" від 21.06.2020 проведені вибори голови студенстької ради. Двоє кандидатів представляли свої програми та мали час на організацію своєї виборчої кампанії. За результатами таємного голосування Головою Студради обрано Максима Горобія

Конференцією сформований склад студентської ради:
Максим Горобій  - голова студради

Члени ради:
Аліна Зенькіна – студентка факультету менеджменту 
Геннадій Панга – студент факультету економіки 
Давид Гуржи – студент факультету права і публічного управління
Катерина Горюнова - здобувач освіти рівня "доктор філософії"

Студентська рада постійно вдосконалює свою організаторську майстерність, активно реалізуючи проекти для студентів Університету.

 

ЗАХОДИ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

 

Екскурсія "Місто-музей"

Студентська Рада Університету Управління провела екскурсію "Місто-музей". Захід був націлений на інтеграцію першокурсників та ознайомлення студентів з інших міст з архітектурною та культурною історією Маріуполя

 

"Квартирник"

Студенти Університету управління зібралися разом у вечір понеділка для того, щоб взяти участь у новому форматі проведення культурно-розважальних заходів - квартирнику.

 

Тренінг "Твоя СИЛА – єднати громаду"

3 та 4 серпня в Університеті управління, в рамках програми СИЛА відбувся дводенний тренінг "Твоя СИЛА – єднати громаду". Студенти університету взяли активну участь у цьому заході, а одним з тренерів був амбасадор програми та голова студентської ради Максим Горобій. 

 

Квест від Студентської ради

В сонячний суботній день студенти Університету управління взяли участь у пізнавальному квесті містом, який для них організувала Студентська рада за підтримки Управління молоді та спорту Маріупольської міської ради. 

 

Тренінг з ораторського мистецтва

24 квітня 2021 року Студентська рада Університету управління організувала тренінг з ораторського мистецтва "Як говорити, щоб тебе почули"

 

Турнір з настільного тенісу

У заході прийняли участь та позмагалися за кубок переможця не тільки студенти Університету управління, але й представники Молодіжної ради Маріуполя. До підтримки заходу також долучився відомий спортсмен, депутат Маріупольської міської ради Олександр Лашин.

 

Студентська рада провела екологічний форум

Представники студентської ради Університету управління провели екологічний форум. Захід проходив під гаслами «Environment. Collaboration. Opportunity», які ознаменували ключові теми форуму.

 

Зустріч із Олександром Лашиним
Субота в студентів Університету управління видалася надзвичайно мотивуючою та цікавою, адже до нас в гості завітав видатний український спортсмен та громадський діяч Олександр Лашин

 

"Маріуполь - вартий уваги" - нова ініціатива студентства Університету управління
Студентська рада Університету управління  реалізувала грантову ініціативу під назвою "Маріуполь - вартий уваги"! Голова студентської ради Максим Горобій отримав підтримку цієї ідеї від Міжнародної організації з міграції та Уряду Японії. 

 

«Ті, хто зберегли Україну»
15 жовтня 2020 року студенська рада ДонДУУ провела Другий щорічний патріотичний форум «Ті, хто зберегли Україну». Цією подією самоврядування відзначило День захисника відчизни та присвятили її присвячена людям, які в переломний для країни час взяли на себе відповідальність та стали на захист Батьківщини.

 

Студенти ДонДУУ в проєкті «Державотворець»
13 листопада відбувся старт програми особистісного та професійного розвитку молоді «Державотворець», об’єднавши активну молодь з 7 міст України 

 

Маріуполь - місто небайдужих людей
Студенти факультету права і публічного управління ДонДУУ та представники студентської ради вчора взяли участь у масштабному прибиранні міста

 

Останні найбільші проекти Студентської ради ДонДУУ:

 • перемога в програмі «UpShift Ukraine», в рамках якої за фінансування UNICEF та Європейського Союзу студенти отримали грант на реалізацію власного проєкту (лінк на подію)
 • участь студентства ДонДУУ в програмі Active Citizens Camp від Британської Ради в Україні (лінк на подію)
 • патріотичний форум до Дня Захисника України «Ті, хто зберегли Україну», на якому спікерами виступили ветерани, волонтери, діючі військовослужбовці та представники силових структур (лінк на подію)
 • участь у щорічному конкурсі «Кращий студент Донеччини», на якому зайняли призові місця як в окремих номінаціях, так і у комплексній характеристиці (лінк на подію)
 • проведення заходу до Міжнародного дня студента, який був реалізований у партнерстві з іншими ЗВО міста та Управлінням молоді і спорту Маріуполя (лінк на подію)
 • перемога у фестивалі студентської творчості «Student talent», що проводився у рамках міських змагань серед закладів вищої освіти «Student Challenge» (лінк на подію)
 • участь у програмі національних студентських обмінів «GOxChange: Мандруй. Спілкуйся. Твори» (лінк на подію)
 • участь у Першому маріупольському молодіжному екологічному форумі (лінк на подію)
 • проведення студентами ДонДУУ тренінгу для школярів «Я – толерантний» (лінк на подію)
 • участь у Всеукраїнському форумі студентського самоврядування (лінк на подію)
 • участь у рекордному Всеукраїнському поетичному марафоні (лінк на подію)
 • перемога проектів студентства ДонДУУ у літньому таборі «You Camp 2» за підтримки стипендіальної програми «Завтра.UA» Victor Pinchuk Foundation, фундації Coca-Cola (лінк на подію)
 • організація зустрічі в рамках проекту HealthLink «Прискорення зусиль з протидії ВІЛ/СНІДу в Україні» (лінк на подію)
 • участь у Міжнародному інвестиційному форумі (лінк на подію)
 • участь у форумі «Student Education Wawe Forum TAVRIA 2019», який проводила ВГО «Молодіжна правозахисна агенція (лінк на подію)
 • участь в художній акції сумісно з поліцією міста в рамках кампанії «Насильству немає виправдання!» (лінк на подію)
 • організація та проведення в ДонДУУ благодійної акції до Дня Святого Миколая (лінк на подію)