Представники Університету управління минулої п'ятниці знов завітали у гості до Маріупольському телебаченні! До студії «Ранок Маріуполя» завітали декан факультету права і публічного управління, доктор економічних наук Денис Тарасенко, лаборант юридичної клініки «Феміда», студент 4 курсу спеціальності «Право» Михайло Галла та волонтер соціологічної науково-дослідної лабораторії, студентка 3 курсу спеціальності «Соціальна робота» Анастасія Кулешова.

Під час зйомок було піднято питання соціальної відповідальності університету перед громадою міста. Це новий тренд, що прийшов до України з Європи. Всі знання та навички, які студенти отримують під час навчання в Університеті управління обов'язково розповсюджуються задля розбудови та розвитку громади.

«Сьогодні став виклик перед університетами щодо того, як вони працюють у своїх громадах і чим вони можуть бути корисними», – зазначив Денис Леонідович.

Михайло Галла докладно розповів в ефірі про роботу Юридичної клініки «Феміда» та про її роль у житті Маріупольської громади. До кліники найчастіше звертаються за допомогою незахищені верстви населення – пенсіонери, малозабезпечені люди тощо, але завдяки практико орієнтованій моделі роботи, студенти під керівництвом викладачів та кураторів мають змогу працювати з будь-якими категоріями населення.

Анастасія Кулешова розповіла про принципи роботи соціологічної науково-дослідної лабораторії Університету управління, що проводить дослідження в інтересах органів державної влади, місцевого самоврядування та громади, а також є тренінговим майданчиком для студентів- соціологів та соціальних працівників задля здобуття професійних навичок.

Ми також запрошуємо всіх зацікавлених до Дня відкритих дверей факультету права і публічного управління, який відбудеться 16 квітня о 14:00. Деталі проведення буде оголошено пізніше. Слідкуйте за оновленнями на сайті та у соціальних мережах.