факультет менеджменту

Суздалєва Олена Сергіївна
Суздалєва Олена Сергіївна декан факультету менеджменту, кандидат наук з державного управління

Що є ключем до успіху? Мета? Бажання? Знання? Наполегливість? А може існує ціла низка ключів? На факультеті менеджменту Вам допоможуть підібрати ключі, що відкриють двері до заповітного успіху.

Факультет менеджменту Донецького державного університету управління готує управлінські кадри для різних сфер економіки та управління. Основною місією факультету є підготовка висококваліфікованих фахівців нового типу, конкурентоспроможних на світовому ринку праці, здатних вільно орієнтуватися не тільки в сфері своєї спеціалізації, але й в суміжних сферах, швидко й легко адаптуватися до стрімких змін у соціумі, а також бути високоосвіченими особистостями, що володіють безліччю вмінь та навичок. На факультеті менеджменту створені всі відповідні умови для отримання студентами якісної європейської освіти та розвитку таких якостей, як професіоналізм, активність, мобільність, почуття відповідальності, уміння працювати, приймати самостійні рішення, поважати працю, постійно самовдосконалюватись та розвивати культуру міжособистісного спілкування.

Бузивська Юлія Андріївна
Бузивська Юлія Андріївна
лаборант факультету менеджменту Телефон: +380 97 1652069 Електронна адреса: f_menegment@inbox.dsum.edu.ua
Зразки документів
.pdf заява про призначення соціальної стипендії .pdf заява про припинення соціальної стипендії .pdf заява про відновлення соціальної стипендії .pdf заява на академічну відпустку .pdf заява на вибір спеціалізації 073 Менеджмент .pdf заява на відпустку по догляду за дитиною .pdf заява на відрахування за власним бажанням .pdf заява на відтермінування сплати за навчання .pdf заява на вільне відвідування настановної сесії .pdf заява на дозвіл поетапної сплати за навчання .pdf заява на дозвіл складання академічного контролю не згідно графіків навчального процесу .pdf заява на дострокове складання академічного контролю .pdf заява на зміну форми навчання (денна-заочна) .pdf заява на зміну форми фінансування навчання .pdf заява на отримання навчальної відпустки .pdf заява на перезарахування оцінки .pdf заява на перенесення термінів складання академічного контролю .pdf заява на перескладання дисципліни для отримання диплому з відзнакою .pdf заява на поселення в гуртожиток .pdf заява про втрату студквитка або залікової книжки .pdf заява про замовлення дублікату диплому про вищу освіту .pdf заява про зміну прізвища .pdf заява про повернення помилково-зайво сплачених коштів .pdf заява про поновлення з академічної відпустки .docx заява на поселення в гуртожиток
Контакти
Телефон
Електронна адреса
Зворотній зв'язок
Залишилися питання чи не знайшли необхідної інформації?