факультет права і публічного управління

Тарасенко Денис Леонідович
Тарасенко Денис Леонідович декан факультету права і публічного управління, доктор економічних наук

Факультет права і публічного управління об’єднує колектив прогресивних викладачів, які опановують сучасні знання та формують і розвивають потенціал студентської молоді за допомогою новітніх технологій навчання через студентоцентризм.

Обираючи факультет права і публічного управління, ти відкриваєш для себе можливості успішної кар’єри.

На факультеті розроблені найзатребуваніші освітні програми. Навчальні плани програм створені у співавторстві з зовнішніми стейкхолдерами, у тісному взаємозв’язку університету з урядом та бізнесом і кожна програма має свою унікальність та адаптивність до змін, що дуже цінують роботодавці.

Освітні програми працюють за різними освітніми ступенями: бакалавр, магістр, доктор філософії.

Всі освітні програми розроблені за сучасними моделями набуття результатів навчання та компетентностей, які відповідають міжнародним стандартам вищої школи. Завдяки постійному розвитку та міжнародному стажуванню професорсько-викладацького складу на факультеті запроваджені і постійно доповнюються і вдосконалюються інноваційні методи навчання (тренінги, рольові та ділові ігри, Case Study тощо), які допомагають сформувати та розкрити потенціал кожного студента.

Студентоцентризм, академічна свобода та доброчесність  – ці основні принципи допомагають підготувати успішного фахівця за освітньою програмою на факультеті.

Для формування у студента професійних навичок побудована унікальна модель індивідуальної траєкторії навчання. На кожній освітній програмі факультету створена окрема тренувальна платформа розвитку Soft Skills: «Юридична клініка «Феміда», «Майстерня місцевого самоврядування», «Науково-дослідна соціологічна лабораторія», «Консульт-пункт «Контакт», «Центр лідерства».

Також з першого курсу студент має можливість прокачати свою лідерську компетентність через інститут менеджерів, якій системно працює у кожній групі.

Потужне студентське самоврядування також допомагає кожному студенту розкрити свій власний потенціал і набути навичок комунікації, прийняття рішень, ораторського мистецтва і багато іншого. В студентській раді молода людина може очолити комітет і сформувати навички стратегічного мислення та планування, створення та управління командою, управління проєктами. Активне студентське самоврядування наповнює життя молоді факультету різноманіттям творчої, культурної та креативної складових до саморозвитку.

Обираючи Нас, ти обираєш для Себе можливості!

Григор Марія Геннадіївна
Григор Марія Геннадіївна
секретар Телефон: +380 96 942 5746 Електронна адреса: f_pravo_soc@inbox.dsum.edu.ua
Шишлова Світлана Ігорівна
Шишлова Світлана Ігорівна
лаборант Телефон: +380 67 867 0877 Електронна адреса: f_pravo_soc@inbox.dsum.edu.ua
Пугач Світлана Іванівна
Пугач Світлана Іванівна
диспетчер Телефон: +380 97 926 1325 Електронна адреса: f_pravo_soc@inbox.dsum.edu.ua
Зразки документів
.pdf заява про призначення соціальної стипендії .pdf заява про припинення соціальної стипендії .pdf заява про відновлення соціальної стипендії .pdf заява на академічну відпустку .pdf заява на відпустку по догляду за дитиною .pdf заява на відрахування за власним бажанням .pdf заява на відстрочку по сплаті за навчання .pdf заява на вільне відвідування настановної сесії .pdf заява на дозвіл поетапної сплати за навчання .pdf заява на дозвіл складання академічного контролю не згідно графіків навчального процесу .pdf заява на дострокове складання академічного контролю .pdf заява на зміну форми навчання (денна-заочна) .pdf заява на зміну форми фінансування навчання .pdf заява на отримання навчальної відпустки до 3 днів .pdf заява на отримання навчальної відпустки на 4 і більше днів .pdf заява на перезарахування оцінки .pdf заява на перенесення термінів складання академічного контролю .pdf заява на перескладання дисципліни для отримання диплому з відзнакою .pdf заява на поселення в гуртожиток .pdf заява про втрату студквитка або залікової книжки .pdf заява про замовлення дублікату диплому про вищу освіту .pdf заява про зміну прізвища .pdf заява про повернення помилково-зайво сплачених коштів .pdf заява про поновлення з академічної відпустки .docx заява на поселення в гуртожиток
Контакти
Телефон
Електронна адреса
Зворотній зв'язок
Залишилися питання чи не знайшли необхідної інформації?