ЕРАЗМУС+ − програма Європейського Союзу на період 2014-2020 рр., що підтримує проєкти співпраці, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, професійної підготовки, молоді та спорту. Разом з понад 150 країнами світу, Україна є однією з країн-партнерів (Partner Countries) Програми Еразмус+.

Країнами-членами Програми (Programme Countries) виступають 28 держав-членів ЄС; країни Економічного Союзу (Ісландія, Норвегія, Ліхтенштейн); країни-кандидати (Туреччина, Північна Македонія та Сербія.

Бюджет програми на 2014-2020 роки складає 14,7 млрд. євро.

Інформація щодо програми Erasmus+ доступна на сайті національного Еразмус+ офісу в Україні https://erasmusplus.org.ua/

ДонДУУ щорічно бере участь у конкурсі на отримання грантового фінансування для реалізації проєктів за програмою Erasmus+.

 

Поточні проєкти ДонДУУ за програмою Erasmus+:

 

Підтримка визнання кваліфікацій для українських університетів

Створення в університеті Центру визнання кваліфікацій, який зможе враховувати кваліфікації отримані в неформальній та інформальній освіті, а також розробляти методологічні засади і механізми такого визнання
більше про проєкт                сайт проєкту

 

 

Імплементація системи забезпечення якості освіти через співробітництво університету-бізнесу-уряду в ЗВО

проєкт за програмою Еразмус+ присвячений формуванню ефективної внутрішньої системи забезпечення якості освітніх програм та формуванню культури якості в університеті
більше про проєкт               сайт проєкту

 

 

Для отримання більш детальної інформації щодо діючих проєктів та можливостей участі у майбутніх проєктах звертайтесь до фахівців відділу з міжнародних зв’язків ДонДУУ (intdep@dsum.edu.ua)