
Діяльність Кабінету Міністрів України щодо розроблення державної політики можлива лише за наявності професійної, підзвітної, результативної та ефективної системи виконавчої влади – державної служби, як однієї з передумов демократичного врядування, що ґрунтується на принципах верховенства права.
У 2016 році Уряд розробив та затвердив Стратегію реформування державного управління до 2020 року, що відповідає європейськими стандартами належного урядування.
На початок 2020 року на порталі вакансій нової державної служби України наших випускників чекають 2245 пропозицій, а 16938 державних службовців вже отримали посаду серед лідерів змін. Кожен охочий громадянин України, який досяг повнолітнього віку, має вищу освіту та вільно володіє українською мовою, може обіймати посади державної служби.
Держава подбала про те, щоб праця державного службовця була максимально захищеною – це один із напрямів діяльності, де кожен співробітник має нормований робочий день, гідну офіційну та стабільну оплату праці (середня місячна зарплата близько 30 тис. грн), соціальні гарантії та можливість кар’єрного зростання. Ініціативних та творчих людей приваблює престиж цієї роботи, шляхетність обраної справи, можливість кар'єрного зростання, а також вони мають право за власною ініціативою подавати документи на конкурс на більш високу посаду.
Говорячи про посади категорії «В», слід зауважити, що досвід роботи не є обов’язковим, у той час як достатньою умовою є наявність диплома про вищу освіту за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».
Важливою частиною навчання за магістерською програмою «Публічне управління та адміністрування» є імплементація Цілей сталого розвитку в діяльності органів влади та місцевого самоврядування, де першочергову увагу надано досягненню таких ЦСР:
Ціль 4 Якісна освіта,
Ціль 8 Гідна праця та економічне зростання
Ціль 17 Партнерство зарази сталого розвитку
Молодь (до 45 років), що має досвід роботи на державній службі більше 1 року за результатами конкурсного відбору може навчатися за кошти бюджету.
Навчання за програмою здійснюють професори та доценти, що постійно проводять фахові наукові дослідження в сфері державного управління та розвитку місцевого самоврядування в Україні, вивчають успішні практики інших країн та мають багаторічний практичний досвід діяльності в сфері муніципального управління.
Стань лідером змін в рідній країні!
Кафедра має багаторічні партнерські відносини з провідними університетами США, країн Європейського Союзу та колишнього СНД, на базі яких викладачі кафедри регулярно беруть участь в міжнародних науково-практичних стажуваннях та програмах підвищення кваліфікації, студенти можуть пройти практику або навчання в межах проєктів міжнародного співробітництва.
Порядок прийому 281 "Публічне управління та адміністрування" у 2020 р.