Шановні студенти, за результатами тестування та співбесіди сформовані групи з вивчення англійської мови у 2021/22 навчальному році.

Будь ласка, знайдіть себе у списку (Ви можете скористатись пошуком Ctrl+F) та дізнайтесь викладача, розклад занять та аудиторії в яких вони відбуватимуться.

Натиснувши на назву групи Ви зможете завантажити список групи у форматі pdf.

Бажаємо приємного навчання та цікавих занять.


Е-А1
Хоровець Віра Євгенівна
Понеділок 14.20 (ауд 2/103)    Середа 9.00 (ауд. 2/103)

1.

Аксьонова Дар'я Віталіївна

ФБСС-19

2.

Андріяш Влада Максимівна

ОіО-20

3.

Баран Юрій Віталійович

М-19

4.

Вершута Анна Олександрівна

М-21

5.

Волошина Катерина Олексіївна

ФБСС-19

6.

Гапоненко Ганна Сергіївна

ФБССск-19

7.

Григораш Ольга Іванівна

Економіка-20

8.

Доскаль Микита Олександрович

ОіО-19

9.

Іванова Марина Володимирівна

ОіО-20

10.

Клочко Ігор Павлович

Економіка-21

11.

Кузьмін Сергій Сергійович

ОіО-18

12.

Логвинова Катерина Андріївна

Економіка-20

13.

Лопирєва Оксана Володимирівна

ФБСС-20ск

14.

Малаєв Максим Олександрович

ОіО-20

15.

Назаренко Кирило Олександрович

ФБСС-19

16.

Недоруба Анастасія Максимівна

ОіО-20

17.

Самойлова Анастасія Олександрівна

ОіОск-21

18.

Селіверстова Ольга Олексіївна

Економіка-21

19.

Трубнiков Олексiй Юрiйович

ЕП-18

20.

Хеладзе Ганна Теімуразіївна

Мск-19

21.

Шипілов Олександр Володимирович

ОіО-19

22.

Шиян Віктор Вікторович

М-19

 

Е-А2
Хачатрян Етері Аршаківна
Понеділок 14.20, Середа 9.00.  Ауд. 2/305.

1.

Бондарець Павло Сергійович

ФБСС-18

2.

Дубініна Катерина Ігорівна

ОіО-19

3.

Калюжна Валерія Ігорівна

М-21

4.

Корнілова Єлизавета Сергіївна

ОіО-20

5.

Коропчук Кирило Олексійович

ОіО-20

6.

Кретова Наталя Олексіївна

ФБСС-19

7.

Логозинська Валерія Сергіївна

Економіка-20

8.

Мазєєва Поліна Артемівна

ФБСС-20

9.

Новік Олександра Денисівна

Економіка-20

10.

Паскал Вікторія Юріївна

ФБСС-20

11.

Перехрест Євген Сергійович

Економіка-20

12.

Потапенко Юлія Віталіївна

М-20

13.

Рочняк Олександр Сергійович

ОіО-19

14.

Рябченко Олександр Андрійович

Економіка-21

15.

Смикович Юлія Дмитрівна

ОіОск-19з

16.

Тітішова Аліна Олександрівна

ОіО-20

17.

Ткаченко Валерія Дмитрівна

ФБСС-19

18.

Топор Аліна Ігорівна

М-20

19.

Чичера Антон Дмитрович

Економіка-20

20.

Юрченко Олександр Олександрович

ОіО-19

21.

Ярошенко Віталій Олександрович

М-18

22.

Яцук Ганна Миколаївна

ЕП-19

 

Е-А4
Датчук Катерина Борисівна
Понеділок 14.20 Ауд. Ауд. 2/04      Середа 9.00 Ауд. 2/204.

1.

Аврамов Ілля Андрійович

Економіка-21

2.

Айварджі Артем Олександрович

М-21

3.

Боброва Анна Олександрівна

ОіО-21

4.

Васильєва Анастасія Дмитрівна

М-20

5.

Дженчако Анастасія Андріївна

Економіка-21

6.

Зеленін Єгор Романович

ФБСС-21

7.

Кадуріна Юлія Володимирівна

Економіка-20

8.

Капшитер Катерина Сергіївна

М-19

9.

Куліченко Юлія Анатоліївна

М-20

10.

Максименко Дмитро Євгенійович

Економіка-21

11.

Помельников Роман Володимирович

М-21

12.

Пятницька Діана Сергіївна

Економіка-20

13.

Семенов Дмитро Романович

М-19

14.

Стрельцова Дар'я Олександрівна

М-19

15.

Туяхова Тетяна Андріївна

Економіка-20

16.

Хом'яковська Аліна Олексіївна

ЕП-18

17.

Цихановський Микита Євгенович

Економіка-20

18.

Щусь Вікторія Федорівна

ФБСС-19

19.

Юдіна Аліна Геннадіївна

М-20

20.

Яковлєва Ярослава Юріївна

ОіО-19

Е-А5
Піхтірьова Олена Олександрівна
Понеділок 14.20, Середа 9.00.  Ауд. 2/ 406.

1.

Барінова Альона Сергіївна

Економіка-21

2.

Бордюгова Діана Денисівна

М-18

3.

Верховський Олександр Володимирович

ОіО-21

4.

Каналюк Ярослав Ілліч

ФБСС-21

5.

Катрич Аліна Романівна

ОіО-21

6.

Котлубей Анатолій Юрійович

ОіО-18

7.

Кривуля Данило Едуардович

М-18

8.

Лєдовськой Руслан Романович

М-18

9.

Лифарь Катерина Максимівна

Економіка-20

10.

Маслова Карина Костянтинівна

Економіка-20

11.

Писаренко Уляна Олександрівна

ФБСС-21

12.

Слободянюк Євген Олександрович

ОіО-21

13.

Смоленцева Анна Володимирівна

Економіка-20

14.

Тарасов Олексій Андрійович

М-20

15.

Тімофеєнко Олена Олександрівна

ОіО-21

16.

Чікригін Ярослав Богданович

М-19


Е-А6
Бережна Людмила Григорівна
Понеділок 14.20 (ауд. 2/401)  Середа 9.00 (ауд. 2/401)

1.

Агурбаш Дмитро Михайлович

ФБСС-21

2.

Арабаджи Анастасія Василівна

ФБСС-20

3.

Беккер Юна Олександрівна

УПЕП-19

4.

Вайчуліс Марія Євгенівна

ФБСС-20

5.

Галухіна Ольга В’ячеславівна

ФБСС-20

6.

Горєлова Олена Дмитрівна

М-20

7.

Дзюба Маргарита Романівна

ФБСС-21

8.

Ісаков Ілля Миколайович

М-18

9.

Колесник Юлія Віталіївна

ФБСС-20

10.

Коломієць Павло Сергійович

М-20

11.

Кретова Юлія Вадимівна

ФБСС-19

12.

Майшмаз Карина Євгенівна

УПЕП-19

13.

Максименко Ілля Володимирович

УПЕП-19з

14.

Маліч Аліна Сергіївна

М-21

15.

Ніколаєнко Роза Борисівна

УПЕП-19

16.

Пархоменко Вероніка Євгенівна

ФБСС-21

17.

Рабович Аліна Антонівна

М-20

18.

Токарева Юлія Вікторівна

УПЕП-19

19.

Черник Діана Віталіївна

ОіО-20

 

Е-А7
Хачатрян Етері Аршаківна
Вівторок 14.20  Ауд. 103/2,    Четвер 9.00 Ауд. 506/2.

1.

Андрєєва Дар`я Валеріївна

ОіО-21

2.

Анпілогов Артем Юрійович

ФБССск-21

3.

Ванярха Ольга Михайлівна

ОіО-21

4.

Веретеннікова Анастасія Іванівна

М-21

5.

Верещак Юлія Сергіївна

ФБСС-18

6.

Горяєва Олександра Геннадіївна

Мск-19

7.

Кертик Христина Вікторівна

ФБСС-21

8.

Кириченко Валерія Дмитрівна

ФБСС-18

9.

Козлова Катерина Денисівна

ФБСС-21

10.

Костін Микита Сергійович

ОіО-21

11.

Кучерук Дар’я Сергіївна

Економіка-20

12.

Маловік Єлизавета Олександрівна

ОіО-20

13.

Прищенко Юлія Ігорівна

ОіО-21

14.

Просандєєва Яна Олександрівна

ФБСС-18

15.

Сергієнко Лілія Олегівна

Економіка-20

16.

Соколов Едуард Володимирович

ФБСС-20

17.

Шахобудін Ігор Сергійович

УПЕП-19

 

Е-В1
Датчук Катерина Борисівна
Вівторок 14.20, Четвер 9.00. Ауд. 2/501.

1.

Аріошкін Ілля Сергійович

ФБСС-21

2.

Безпалова Анна Олександрівна

М-21

3.

Бекреньова Аліна Олексіївна

Економіка-20

4.

Єрлик Анастасія Олегівна

ФБСС-19

5.

Ідзиковський Кирило Сергійович

УПЕПск-21

6.

Кафанов Антон Олександрович

ОіО-19

7.

Кирилко Олена Олександрівна

М-21

8.

Клименко Аліна Олексіївна

М-21

9.

Козлов Антон Сергійович

М-18

10.

Копач Артем Петрович

ФБСС-20

11.

Куличенко Олександра Олександрівна

М-20

12.

Мундулова Лариса Ігорівна

М-21

13.

Муштренко Дмитро Віталійович

М-20

14.

Петровська Ольга Володимирівна

ОіО-18

15.

Півень Анастасія Григорівна

ОіО-18

16.

Прібоченко Валерія Денисівна

ФБСС-19

17.

Радченко Євгенія Сергіївна

М-20

18.

Русскіх Олексій Геннадійович

Економіка-21

19.

Саприкіна Ксенія Миколаївна

ФБСС-19

20.

Токаренко Єлизавета Сергіївна

Економіка-21

21.

Чистюхін Олександр Максимович

Економіка-20

22.

Шашкова Юлія Олексіївна

ЕП-18


КН-А1
Піхтірьова Олена Олександрівна
Вівторок 10.50 (ауд. 2/01) п'ятниця 10.50 (ауд. 2/01)

1.

Аблєз Михайло Сергійович

КН-21

2.

Акула Михайло Олександрович

КН-21

3.

Анастасьєв Данило Олегович

КН-21

4.

Конькова Аліна Ігорівна

КН-21

5.

Кудря Катерина Олександрівна

КН-21

6.

Куковська Карина Михайлівна

КН-21

7.

Лутчак Артем Васильович

КН-21

8.

Михайлов Олександр Олександрович

КН-21

9.

Оксов Данило Григорович

КН-21

10.

Прут Віталій Сергійович

КН-21

11.

Татар Олена Андріївна

КН-21

12.

Терьохін Володимир Сергійович

КН-21


КН-В1
Бережна Людмила Григорівна
Вівторок 14.20, Четвер 9.00. Ауд. 2/305.

1.

Бєла Ігор Максимович

КН-21

2.

Булатов Петро Олександрович

КН-21

3.

Варенцев Ілля Олександрович

КНск-19

4.

Гасимов Фуат Імамаліогли

КН-19

5.

Гівчак Катерина Леонідівна

КН-19

6.

Гришаєв Микита Ігорович

КН-21

7.

Донченко Денис Сергійович

КН-20ск

8.

Касьяненко Ірина Володимирівна

КН-19

9.

Кириченко Данило Миколайович

КН-20ск

10.

Козинець Михайло Олександрович

КН-20ск

11.

Козлов Данило Дмитрович

КН-18

12.

Корнюк Микита Васильович

КН-20

13.

Кузнецов Віктор Олександрович

КН-20ск

14.

Кузнецов Олексій Романович

КН-20

15.

Кучай Микита Олександрович

КН-18

16.

Лавриненко Сергій Юрійович

КН-18

17.

Макієнко Віталій Юрійович

КН-19

18.

Миронов Михайло Олексійович

КН-18

19.

Нестеренко Валерія Андріївна

КН-20

20.

Паталах Максим Володимирович

КНск-21

21.

Суботовський Сергій Олександрович

КН-20

22.

Хамідуллін Родіон Віталійович

КН-21

 

КН-В2
Хоровець Віра Євгенівна
Вівторок 14.20 Ауд. 2/04,     Четвер 9.00 Ауд.2/406.

1.

Андрусенко Віктор Вікторович

КН-20

2.

Балибердін Ігор Олегович

КН-19

3.

Волокітін Вадим Андрійович

КН-20

4.

Гапотченко Кирило Андрійович

КН-19

5.

Геєр Володимир Анатолійович

КН-21

6.

Грідін Олександр Олександрович

КН-20

7.

Женвачова Вікторія Олександрівна

КН-21

8.

Жуков Павло Петрович

КН-20

9.

Костенко Віталій Олексійович

КН-20ск

10.

Крюков Богдан Костянтинович

КН-19

11.

Мостовий Іван Сергійович

КН-19

12.

Пугач Георгій Андрійович

КН-20

13.

Раєвський Владислав Денисович

КН-20

14.

Степаніщев Владислав Олександрович

КН-18

15.

Тесленко Дмитро Олександрович

КН-19

16.

Ураков Данило Олександрович

КН-20

17.

Цвєтов Кирило Георгійович

КН-19

18.

Чумак Олег Олегович

КН-21

19.

Шишкін Сергій Васильович

КН-19

20.

Юрчук Олеся Володимирівна

КН-20

 

КН-С1
Піхтірьова Олена Олександрівна
Вівторок 14.20 (ауд. 2/401 (верхній тиждень), ауд. 2/506 (нижній тиждень)       Четвер 9.00  (ауд. 2/401)

1.

Бабінець Владислав Володимирович

КН-20

2.

Бутіков Борис Павлович

КН-20

3.

Вайсер Артем Володимирович

КН-18

4.

Волік Дмитро Олексійович

КН-21

5.

Гусейнов Володимир Євгенович

КН-18

6.

Діков Олександр Віталійович

КН-19

7.

Д`яченко Вадим Дмитрович

КН-21

8.

Калягін Данило Михайлович

КН-20

9.

Кісельова Анастасiя Iгорiвна

КН-18

10.

Ліскун Родіон Сергійович

КН-19

11.

Маценко Антон Богданович

КН-19

12.

Панковець Сергій Олександрович

КН-19

13.

Писатков Олександр Олександрович

КН-20

14.

Романець Роман Романович

КН-19

15.

Сінельнікова Юлія Віталіївна

КН-18

16.

Тищенко Олексій Ігорович

КН-19

17.

Траханков Данило Ігорович

КН-20

18.

Туровець Марія В`ячеславівна

КН-21

19.

Шевчук Олександр Олександрович

КН-20

 

 

М-А2
Хачатрян Етері Аршаківна
Середа 14.20,  П’ятниця 9.00.  Ауд. 1/502.

1.

Айдіна Анастасія Віталіївна

Менеджмент-20

2.

Береза Максим Вікторович

Менеджмент-21

3.

Божко Поліна Володимирівна

Менеджмент-20

4.

Босій Аліна Анатоліївна

Менеджмент-20

5.

Великоцька Марія Станіславівна

Менеджмент-21

6.

Воєводіна Милана Магамедівна

Менеджмент-20

7.

Глухов Олександр Ігорович

Менеджмент-21

8.

Горобець Катерина Олександрівна

Менеджмент-20

9.

Дарабуба Валентин Павлович

Т-20

10.

Даценко Марія Дмитрівна

Менеджмент-20

11.

Довгополик Анастасія Олександрівна

Менеджмент-20

12.

Дюкарєва Юлія Геннадіївна

Т-20

13.

Заннес Анастасія Геннадіївна

МНСск-19

14.

Згура Аліна Віталіївна

МЕБ-19

15.

Івашина Ольга Сергіївна

Т-21

16.

Караулан Лоліта Євгенівна

Менеджмент-20

17.

Караченцева Марія Володимирівна

Т-20

18.

Киливник Олена Віталіївна

Тск-19

19.

Кириченко Вероніка Андріївна

Т-18

20.

Ковтуненко Олена Василівна

Менеджмент-20

21.

Копилець Олександра Олександрівна

Менеджмент-20

22.

Корнієнко Анастасія Олександрівна

Менеджмент-21

23.

Костюченко Даніїл Олександрович

Менеджмент-21

24.

Кравченко Оксана Михайлівна

Менеджмент-21

25.

Левченко Анастасія Віталіївна

Менеджмент-20

26.

Літинський Лев Костянтинович

Менеджмент-20

27.

Новак Валерія Олексіївна

Менеджмент-20

28.

Огли Роман Маджарійович

Менеджмент-21

29.

Побережець Павло Миколайович

Менеджмент-20

30.

Резнік Аліна Максимівна

МВск-19

31.

Солярик Данило Сергійович

Менеджмент-20

32.

Столбецька Євгенія Валеріївна

Менеджмент-21

33.

Тарасова Ганна Сергіївна

Менеджмент-21

 

М-А3
Бережна Людмила Григорівна
Середа 14.20 Ауд. 1/501, П’ятниця 9.00 Ауд. 1/504.

1.

Гетманов Володимир Олександрович

Менеджмент-20

2.

Гончар Дмитро Олександрович

МНС-19

3.

Давидовський Владислав Леонідович

Менеджмент-20

4.

Довбиш Владислав Вікторович

Менеджмент-20

5.

Єфименко Дмитро Віталійович

Менеджмент-20

6.

Зарубяк Ілля Володимирович

Менеджмент-20

7.

Ігнатенко Олександр Валентинович

МЗД-20ск

8.

Калантай Володимир Михайлович

Менеджмент-20

9.

Касьянчук Софія Дмитрівна

МНС-19

10.

Климова Анастасія Едуардівна

МНС-18

11.

Крилова Лія Максимівна

Т-18

12.

Кузнєцова Тетяна Володимирівна

Т-19

13.

Кукош Карина Іванівна

Т-20

14.

Литвин Денис Вікторович

Т-21

15.

Ломова Яна Володимирівна

Т-19

16.

Лошка Аліна Андріївна

МНС-18

17.

Малай Аліна Георгіївна

Менеджмент-21

18.

Новиков Данило Сергійович

Менеджмент-20

19.

Осиченко Наталія Василівна

МНС-18

20.

Пузань Галина Володимирівна

Менеджмент-20

21.

Тарасова Марина Віталіївна

Т-19

22.

Толстікова Таміла Сергіївна

Менеджмент-20

23.

Федащук Владлен Михайлович

Т-20

24.

Федоровська Наталя Олегівна

Т-19

25.

Харламова Крістіна Дмитрівна

Т-20

26.

Хлібников Микола Вячеславович

Менеджмент-20

27.

Шавкун Катерина Олександрівна

МНС-19

28.

Шаповалова Анна Олегівна

Менеджмент-21

29.

Янєва Катерина Романівна

Менеджмент-21

 

М-А4
Хоровець Віра Євгенівна
Середа 14.20 Ауд. 1/406,     П’ятниця 9.00  Ауд. 1/505.

1.

Абдуллаєва Оксана Віталіївна

Менеджмент-21

2.

Богом'я Богдан Володимирович

Т-19

3.

Булгакова Ангеліна Юріївна

Менеджмент-21

4.

Васильєва Ганна Василівна

МТ-18

5.

Войнич Анастасія Романівна

Менеджмент-21

6.

Горковенко Данило Олександрович

МЗД-19

7.

Гринь Анастасія Вікторівна

Менеджмент-20

8.

Зайцева Світлана Геннадіївна

Менеджмент-21

9.

Молодіна Марія Олександрівна

МЗД-18

10.

Пижова Юлія Валеріївна

Менеджмент-21

11.

Редько Артур Олегович

МЕБ-19

12.

Родін Микола Денисович

МЗД-19

13.

Роєнко Милослава Ігорівна

Менеджмент-21

14.

Савченко Надія Юріївна

Менеджмент-21

15.

Сахно Ярослав Миколайович

Менеджмент-21

16.

Смирнов Микита Олександрович

Менеджмент-21

17.

Тимофєєва Аліна Андріївна

МНСск-19

18.

Удовиченко Валерія Сергіївна

Т-18

19.

Холод Сергій Олексійович

Менеджмент-20

20.

Чебанова Уляна Сергіївна

Менеджмент-21

21.

Шайтан Георгій Сергійович

МТ-18

22.

Щербак Альона Сергіївна

Менеджмент-21

 

М-В1
Датчук Катерина Борисівна
Середа 14.20 Ауд. 1/503,       П’ятниця 9.00  Ауд. 1/503.

1.

Авджи Олександр Олександрович

Менеджмент-20

2.

Богуш Орина Андріївна

Менеджмент-20

3.

Борисова Олена Вадимівна

МЗД-19

4.

Глущенко Марія Миколаївна

Менеджмент-21

5.

Гнібеда Артем Сергійович

Менеджмент-20

6.

Завгородня Єлизавета Віталіївна

Менеджмент-21

7.

Зенькіна Аліна Олександрівна

МПД-18

8.

Золотар Яніна Володимирівна

Т-21

9.

Кішмар Аліна Ігорівна

Т-20

10.

Лафазан Ярослав Вікторович

Т-21

11.

Левтерова Анна Ігорівна

Менеджмент-20

12.

Логашева Ганна Андріївна

Т-19

13.

Логозинська Олександра Олександрівна

Менеджмент-21

14.

Новикова Юлія Євгенівна

МНС-19

15.

Обойщик Михайло Сергійович

МПД-18

16.

Павлусенко Анастасія Сергіївна

Т-19

17.

Полонська Єва Віталіївна

Т-21

18.

Попужайло Марія В`ячеславівна

Менеджмент-21

19.

Прокопенко Марина Андріївна

Менеджмент-20

20.

Саміло Марія Геннадіївна

МНС-19

21.

Сироватська Аліна Олексіївна

Менеджмент-21

22.

Чернічкіна Аліна Сергіївна

Менеджмент-21

23.

Шевченко Євгенія Русланівна

Менеджмент-21

24.

Шульженко Денис Олексійович

Т-20

25.

Щербакова Ксенія Вячеславівна

Т-19

 

М-С1
Піхтірьова Олена Олександрівна
Середа 14.20   Ауд. 1/306,   П’ятниця 9.00 Ауд. 1/306.

1.

Балджи Марія Іванівна

Т-19

2.

Брунов Данило Сергійович

Т-21

3.

Галяс Дар’я Олексіївна

Менеджмент-20

4.

Гулакова Катерина Андріївна

ММ-20

5.

Денисенко Владислав Олександрович

Менеджмент-21

6.

Караянова Альона Костянтинівна

МНС-19

7.

Кисельова Валерія Романівна

Т-21

8.

Крикливцева Анастасія Геннадіївна

МЗД-21мз

9.

Молодіна Марія Олександрівна

МЗД-18

10.

Покалюк Аліна Леонідівна

Т-21

11.

Попов Артем Денисович

МЗД-18

12.

Рибалко Катерина Олександрівна

МЗД-19

13.

Сабадош Аліна Сергіївна

Т-20

14.

Сажкова Альбіна Сергіївна

Т-19

15.

Сенік Юлія Романівна

Т-20

16.

Сорокіна Анастасія Михайлівна

Менеджмент-20

17.

Токар Микита Євгенович

МНС-18

18.

Шаповалов Даніїл Сергійович

Т-21

 

П-А2
Хачатрян Етері Аршаківна
Понеділок 9.00  (ауд. 2/103)     Четвер 14.20  (ауд. 2/104)

1.

Безбородов Ростислав Сергійович

П-18

2.

Безугла Анастасія Павлівна

П-19

3.

Гниляк Яна Василівна

П-18

4.

Горелова Яна Олександрівна

П-18

5.

Гродська Поліна Сергіївна

П-20

6.

Гуркіна Марина Анатоліївна

П-19

7.

Драга В’ячеслав Олександрович

П-20

8.

Завозіна Єлизавета Олександрівна

П-21

9.

Звонарьова Валерія Олегівна

П-20

10.

Іванова Анна Володимирівна

П-21

11.

Кліменко Кирило Володимирович

П-19

12.

Кочерга Тетяна Анатоліївна

П-19

13.

Красозов Олександр Едуардович

П-19

14.

Кувейко Анастасія Миколаївна

П-21

15.

Кунак Лоліта Олександрівна

П-20

16.

Куркчи Анастасія Сергіївна

П-18

17.

Лагоша Ганна Олександрівна

П-19

18.

Легкова Вікторія Андріївна

П-20

19.

Назаренко Софія Дмитрівна

П-21

20.

Науменко Ганна Олексіївна

ММ-19

21.

Рибальченко Аліна Вадимівна

П-19

22.

Саєнко Софія Олексіївна

П-19

23.

Свяжина Катерина Валеріївна

ММ-19

24.

Сиротін Богдан Євгенійович

П-21

25.

Смирнова Ганна Олександрівна

П-18

26.

Суханєвич Лілія Анатоліївна

П-18

27.

Федорка Анастасія Валеріївна

П-20

 

П-А3
Хоровець Віра Євгенівна
Понеділок 9.00 (ауд. 2/401)   Четвер 14.20 (ауд. 2/401)

1.

Гніцевич Дарина Андріївна

П-18

2.

Єрьомушко Анна Андріївна

ММ-18

3.

Збандут Юлія Юріївна

П-21

4.

Зубенко Карина Андріївна

П-20

5.

Ільчишина Валентина Юріївна

П-20

6.

Куценко Валерія Сергіївна

П-20

7.

Легунова Неллі Олександрівна

П-20

8.

Лосєва Вікторія Олександрівна

П-20

9.

Лук'янов Ілля Олексійович

П-19

10.

Малакуцко Ольга Сергіївна

П-20

11.

Матюшкіна Катерина Олександрівна

П-20

12.

Міщенко Марія Дмитрівна

П-20

13.

Олійник Роман Олександрович

П-20ск

14.

Остроух Данило Сергійович

П-20

15.

Панфьоров Андрій Вадимович

П-19

16.

Параніна Анастасія Вадимівна

П-20

17.

Попова Олена Владиславівна

П-20

18.

Тарасенко Леонід Сергійович

П-19

19.

Терстуях Діана Юріївна

П-19

20.

Фісенко Дмитро Олександрович

П-21

21.

Цика Аліна Олександрівна

П-19

22.

Чангал Сергій Вікторович

П-18

23.

Шандиба Артем Олександрович

П-20

24.

Яблуновська Аліна Олексіївна

П-21

25.

Ященко Олена Миколаївна

П-19

 

П-А4
Бережна Людмила Григорівна
Понеділок 9.00, Четвер 14.20. Ауд. 2/204

1.

Гавриш Геннадій Сергійович

П-19

2.

Гапонова Дар'я Дмитрівна

ММ-18

3.

Глущенко Марина Олександрівна

П-18

4.

Каша Віолетта Віталіївна

П-19

5.

Кертик Христина Вікторівна

П-21

6.

Крот Вероніка Федорівна

ММ-18

7.

Левченко Денис Євгенович

П-18

8.

Ляшенко Єлизавета Геннадіївна

ММ-19

9.

Макарцева Валерія Валеріївна

П-19

10.

Насібов Рустам Зульфарович

П-19

11.

Польшина Катерина Володимирівна

ММ-18

12.

Попов Володимир Костянтинович

П-19

13.

Потиліцин Кирило Ігорович

П-20

14.

Прилипін Микита Олександрович

П-19

15.

Рибка Данило Сергійович

ММ-19

16.

Саледінова Ірина Олександрівна

ММ-19

17.

Світлична Єлизавета Олександрівна

П-21

18.

Тищенко Сергій Михайлович

П-18

19.

Уралова Анастасія Ігорівна

ММ-19

20.

Федосов Сергій Володимирович

П-18

21.

Чернявський Данило Романович

ММ-18

22.

Шаванов Артем Віталійович

П-18

23.

Шевченко Даніїл Віталійович

П-18

24.

Юхименко Катерина Анатоліївна

П-20

 

П-В1
Піхтірьова Олена Олександрівна
Понеділок 9.00 Ауд. 2/406,      Четвер 14.20  Ауд. 501/02

1.

Бєлоногова Олександра Олександрівна

П-19

2.

Бридня Владислав Віталійович

П-19

3.

Ващенко Анастасія Володимирівна

П-18

4.

Вітенко Ілля Леонідович

П-18

5.

Говоруха Людмила Андріївна

П-20

6.

Горобій Максим Костянтинович

П-18

7.

Гуржи Давид Олександрович

П-18

8.

Догаєв Богдан Олегович

П-19

9.

Єгорова Дар`я Андріївна

П-21

10.

Золотухін Павло Олексійович

П-19

11.

Карпенко Вікторія Володимирівна

П-18

12.

Кивенко Аліна Олегівна

П-19

13.

Куренний Кирило Максимович

П-19

14.

Ландар Артур Алікович

П-21

15.

Митрощенко Валерія Сергіївна

П-19

16.

Миценко Катерина Андріївна

П-20

17.

Назаренко Олексій Віталійович

П-20

18.

Полякова Анастасія Віталіївна

П-21

19.

Сагірова Ірина Дмитрівна

П-21

20.

Теленчі Сергій Віталійович

П-18

21.

Терендій Світлана Олександрівна

П-20

22.

Турський Єгор Олегович

ММ-18

23.

Челпих Георгій Володимирович

П-19

 

П-С1
Датчук Катерина Борисівна
Понеділок 9.00 Ауд. 2/305   Четвер 14.20  Ауд. 2/04.

1.

Авдєєва Ганна Вікторівна

П-18

2.

Бурмистров Ігор Олегович

П-19

3.

Воробйова Дар'я Андріївна

П-19

4.

Губченко Владислав Олексійович

П-18

5.

Гунін Руслан Зільфійович

П-19

6.

Гусєв Антон Анатолійович

П-18

7.

Домінчук Владислав Геннадійович

П-20

8.

Ісаєва Анастасія Віталіївна

П-18

9.

Карабліна Дар'я Сергіївна

П-18

10.

Кожевніков Артем Дмитрович

П-21

11.

Ксеніта Валерія Володимирівна

П-18

12.

Мазенкова Поліна Олегівна

П-19

13.

Мерквіладзе Георгій Теймуразович

П-20

14.

Приданов Ярослав Олександрович

П-19

15.

Припорова Валерія Сергіївна

П-21

16.

Судейко Артем Сергійович

П-18

17.

Хлистова Анастасія Андріївна

П-18

18.

Юсип Володимир Іванович

П-18

 

С/СР-А1
Хоровець Віра Євгенівна
Вівторок 9.00 (ауд. 2/104),  П’ятниця 14.20 (ауд. 2/104)

1.

Гриценко Катерина Сергіївна

СР-20

2.

Гулецька Анастасія Андріївна

СР-21

3.

Діканова Карина Андріївна

СР-19

4.

Загоржельська Дар'я Андріївна

СР-19

5.

Зарочинцева Аліна Олександрівна

СР-21

6.

Коваленко Владислав Віталійович

СР-19

7.

Лемягова Марія Ігорівна

СР-21

8.

Малаєва Вікторія Андріївна

СР-19

9.

Носко Катерина Сергіївна

СР-19

10.

Онофрейчук Юлія Дмитрівна

С-19

11.

Сущенко Євгенія Миколаївна

С-19

12.

Тірон Вікторія Олексіївна

СР-21

13.

Трофименко Олексій Романович

С-19

14.

Федорінова Софія Олександрівна

СР-21

15.

Філіппова Олена Олександрівна

СР-21

16.

Харченкова Надія Русланівна

СР-20

 

С/СР-А2
Хачатрян Етері Аршаківна
Вівторок 9.00,  П’ятниця 14.20.  Ауд. 2/305.

1.

Аль-Зейні Самір Саід Аль-Сейд

СР-21

2.

Бессонов Андрій Володимирович

СР-21

3.

Брюховецький Андрій Сергійович

СР-21

4.

Вєтрова Анастасія Юріївна

СР-18

5.

Коломієць Кирило Олегович

С-21

6.

Кузнецов Данило Олексійович

СР-21

7.

Кулик Марина Сергіївна

СР-21

8.

Лукашева Владислава Ігорівна

СР-21

9.

Менсеітова Альбіна Ізетівна

СР-20

10.

Олійник Софія Антонівна

С-21

11.

Соловянчук Катерина Сергіївна

СР-21

12.

Столяренко Дар`я Сергіївна

СР-21

13.

Томін Сергій Сергійович

СР-21

14.

Філенко Єгор Михайлович

СР-21

15.

Черепанов Вадим Олексійович

П-18

16.

Ющенко Ксенія Олександрівна

С-21

 

С/СР-В1
Піхтірьова Олена Олександрівна
Вівторок 9.00, П’ятниця 14.20.  Ауд. 2/501.

1.

Боруш Марія Сергіївна

СР-21

2.

Гринченко Карина Володимирівна

СР-20

3.

Груба Дар'я Олександрівна

СР-20

4.

Локтєва Карина Максимівна

СР-19

5.

Мелащенко Катерина Дмитрівна

СР-20

6.

Ніколаєва Дар’я Олександрівна

С-20

7.

Олексенко Дарія Юріївна

С-19

8.

Орєхова Вікторія Володимирівна

С-20

9.

Пастушенко Олександр Васильович

СР-21

10.

Петухова Лоліта Олександрівна

С-20

11.

Сірік Катерина Геннадіївна

С-20

12.

Сорокіна Олена Михайлівна

С-20

13.

Фоменко Нікіта Євгенович

СР-20

 

C/СР-C1
Датчук Катерина Борисівна
Вівторок 9.00  Ауд. 2/01           П’ятниця 14.20 Ауд. 2/506

1.

Аріх Ізабелла Василівна

СР-18

2.

Віницька Оксана Сергіївна

СР-20

3.

Гой Олеся Володимирівна

СР-20

4.

Кулешова Анастасія Олександрівна

СР-18

5.

Курноскін Олег Ігорович

СР-19

6.

Лісовська Аліна Михайлівна

СР-20

7.

Мошко Руслан Русланович

СР-19

8.

Писарєва Валерія Денисівна

СР-20

9.

Погорелов Анатолій Миколайович

СР-19

10.

Сичов Нікіта Олександрович

СР-20

11.

Степанова Амалія Володимирівна

СР-19

12.

Табія Наталія Вячеславівна

СР-19

13.

Шарко Павло Валерійович

СР-19